Podpořte dobrou věc – navštivte přednášku Příběh kosmického teleskopu! – !!!„VYPRODÁNO“!!!
Všechna místa „vyprodána“ – počet fotografií návštěvníků již dosáhl počtu sedadel. Děkujeme!

„VYPRODÁNO“!!! Děkujeme za zaslané fotografie.

Podpořte dobrou věc – navštivte přednášku
„Příběh kosmického teleskopu“!
23. 4. 2020 v 18.00

Že to v době nouzového stavu nejde? S Vaší pomocí to dokážeme!

Slíbili jsme Vám přednášku Tomáše Přibyla „Příběh kosmického teleskopu ve čtvrtek 23. dubna 2020 v 18.00 a svůj slib splníme. A dokonce se přednášky můžete přímo zúčastnit: stačí, když na e-mail pribyl@tmbrno.cz pošlete nejpozději ve středu 22. dubna svoji fotografii. A abychom dostáli GDPR, zkopírujte prosím do e-mailu text „Souhlasím se zpracováním fotografie Technickým muzeem v Brně: fotografie bez jména a dalších identifikačních údajů bude vytištěna a použita v rámci přednášky „Příběh kosmického teleskopu“. Přednáška bude následně trvale umístěna na YouTube, Facebook a webové stránky Technického muzea v Brně.“

My už se postaráme o zbytek: fotografii vytiskneme a „posadíme“ na Vaše místo v přednáškovém sále!

Kapacita sálu není neomezená, nabízíme prostor pro (maximálně) sto fotografií. Čím dříve snímek pošlete, tím lepší místa k sezení získáte! Nebudete se mačkat někde vzadu, nebudete muset koukat přes hlavy vyšších návštěvníků!

A to není vše: svou účastí na přednášce podpoříte dobrou věc! Za každou zaslanou fotografii věnují zaměstnanci Technického muzea v Brně 50 Kč na podporu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, která je spádovou oblastí pro nejtěžší případy spojené s útokem koronaviru COVID-19.

Společně to zvládneme!

Společně do Technického muzea v Brně!

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/aktuality/podporte-dobrou-vec-navstivte-prednasku-pribeh-kosmickeho-teleskopu/