V uniformě ve službách vlasti – ZRUŠENO!
ZRUŠENO!
4. 4. 2020

AKCE ZRUŠENA

V souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020 přijatým v důsledku nepříznivého vývoje epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 byla akce „V uniformě ve službách vlasti“ zrušena.

V uniformě ve službách vlasti

Uniforma značila a značí příslušnost člověka k určité skupině. Jako první se jistě vybaví vojáci. Ale jednotné oblečení mají i záchranáři, hasiči, policisté nebo lékaři. Společné mají i to, že svou činností pomáhají nám všem. Přijďte 4. 4. 2020 nahlédnout do jejich profesí a vyzkoušet si některé činnosti. Představíme vám složky Integrovaného záchranného systému, a protože Areál čs. opevnění a železné opony v Šatově je objekt vojenský, nebudou chybět ani příslušníci armády z různých období 20. století.

Více informací později.

Ilustrační foto, ©TMB

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/akce/v-uniforme-ve-sluzbach-vlasti/