První sraz Norton Owners Clubu v ČR
13. 6. 2020, 9.00–10.00

První sraz Norton Owners Clubu v ČR

Pro příznivce motocyklů značky Norton byl v České republice založen klub NORTON OWNERS CLUB CZECH REPUBLIC, který je pobočkou mezinárodního klubu se sídlem v Anglii, založeného v roce 1959, s více než 5000 členy ve 42 státech po celém světě.

Klub byl založen zejména pro ty, jejichž srdcovou záležitostí jsou motocykly značky Norton a kteří se rádi potkávají na společných vyjížďkách a srazech, aby si mohli vzájemně vyměňovat zkušenosti s provozem, opravami a údržbou těchto motocyklů.

První sraz českého klubu se uskuteční v sobotu 13. 6. 2020. Účastníci srazu se sejdou v době 9.00–10.00 ve venkovních prostorách Technického muzea v Brně a dál budou pokračovat v naplánované trase, během které se připojí další účastníci.

Pokud jste také obdivovateli a vlastníky motocyklů Norton, staňte se členy Norton Owners Club Czech Republic, který je součástí Kruhu přátel Technického muzea v Brně. Přihlášku do klubu najdete na webových stránkách www.norton-club.cz nebo Vám ji pošleme na vyžádání e-mailem: info@norton-club.cz, případně zavolejte na mobil: 723 160 757.

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/akce/prvni-sraz-norton-owners-clubu-v-cr/