Festival vědy s JMK
6. a 7. září 2019
areál Dopravního hřiště Riviéra Brno

Aktivity Technického muzea v Brně budou i letos součástí Festivalu vědy s JMK, velké vědecko-populární akce pro nejširší veřejnost. Opět se vydáme za báječným dobrodružstvím vědy, techniky a historie. Zač je toho loket, předvedou dvě desítky institucí, které jsou sice vědecké, technické nebo historické, ale které se neberou příliš vážně. Místa je dost, vstup je zdarma, zábava je to pro malé i velké.

Kdy? V pátek 6. září a v sobotu 7. září 2019 od 9.00 do 18.00
Kde? V areálu Dopravního hřiště Riviéra Brno.
Za kolik? Zadarmo!
Co například? Cesty do vesmíru, chůze po ne-newtonovské kapalině, obří Měsíc, výprava do pravěku, rýžování zlata, tajemství genetiky, jízda na traktůrku…

Na co všechno se můžete těšit, se dozvíte na stránce: Festival vědy s JMK

Akce Festival vědy je součástí projektu Jihomoravský kraj fandí vědě, který podporuje JIhomoravský kraj.

Jihomoravský kraj

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/akce/festival-vedy-s-jmk-2019/