Fenomén IgráčekVýstavu Fenomén IGRÁČEK bude od 27. 11. 2016 opět hostit Technické muzeum v Brně. Po pěti letech se vrací zpět do muzea, odkud vzešel jak nápad, tak následná realizace této výstavy. Od té doby bez přestání putuje po České republice a viděly ji už tisíce dětí.

Současná výstava v Technickém muzeu Brno s názvem Fenomén IGRÁČEK – historie, současnost, vývoj, výroba slaví právě v těchto dnech několik výročí – páté výročí od první výstavy Fenomén IGRÁČEK a zároveň jde také o padesátou putovní výstavu. Navíc si muzeum v letošním roce připomíná pětapadesát let od svého osamostatnění. Výstava mapující čtyřicetiletý vovoj IGRÁČKA se proto vrací na místo vzniku a v Technickém muzeu v Brně bude k vidění do 12. 2. 2017.

Fenomén Igráček v TMB Fenomén Igráček v TMB