70 Kč / 130 Kč
Sobota a neděle 10.00–18.00
Podrobné informace o vstupném

TMB na veletrhu AMPER

Technické muzeum v Brně se bude ve dnech 21.–24. března 2017 prezentovat na veletrhu AMPER. Jde o již 25. ročník Mezinárodního veletrhu eletrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Uzavření expozic Parní motory a Vodní motory

Upozorňujeme návštěvníky, že z důvodu konání výstavy Dinosauři na řetězu je dočasně uzavřena expozice Parních motorů a také expozice Vodních motorů. Expozice budou zavřené po celou dobu trvání výstavy, od dubna 2017 však budou pro návštěvníky opět přístupné. Všechny ostatní expozice v budově muzea jsou v obvyklém provozu. Děkujeme za pochopení.

Hledáme hodinky PRIM do muzejní sbírky

Technické muzeum v Brně je spoluvydavatelem knihy Libora Hovorky o historii značky hodinek PRIM. U této příležitosti by muzeum chtělo rozšířit i svou vlastní sbírku. Rádi bychom proto oslovili všechny, kteří vlastní staré hodinky značky PRIM a chtěli by je věnovat muzeu do sbírek. Své nabídky můžete zasílat na kontaktní e-mail nekuza@tmbrno.cz Děkujeme.

Malá energetická akademie

Technické muzeum v Brně je partnerem celoroční soutěže Malá energetická akademie, které se mohou zúčastnit jednotlivci, rodiny i týmy ve věku 6–15 let. Soutěž zahrnuje zábavné aktivity, tvůrčí úkoly a silné zážitky, výhodnucuje se 5x za rok. Pořádá ji E.ON Česká republika, další informace najdete na adrese www.soutezmea.cz

Zapojili jsme se do projektu Retro-use

Technické muzeum v Brně je součástí projektu Retro-use, jehož cílem je sběr a opětovné využití starých, ale stále funkčních věcí, které už doma lidé nepotřebují, ale je jim líto je vyhodit – musí ale být vyrobené před rokem 1989. Posbírané předměty pak budou distribuovány mezi ty, kteří je mohou dále používat a také mezi kulturní […]

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/vsechny-aktuality/

Please leave this field empty.