Program TMB+

Pro své návštěvníky si Technické muzeum v Brně připravilo program výhod, které lze uplatnit u partnerských institucí. Zákazníci po předložení vstupenky z TMB obdrží u partnerských institucí slevu na vstupném. Totéž platí i v opačném případě. Při předložení platné vstupenky z partnerské instituce získáte slevu 20 % z plného vstupného do expozic Technického muzea v Brně.


Jezdíte s IDS JMK? Využijte slevu na vstupné do muzea i na památky

ids jmkJezdíte často s IDS JMK? Využijte tedy spolupráce mezi Technickým muzeem v Brně a společností Kordis, která IDS JMK provozuje a uplatněte slevu na základní vstupné do hlavní budovy TMB i na jeho mimobrněnské památky.

Celý článek

 

Zveme Vás na kávu zdarma k Maryši do Těšan u Brna

Káva zdarma

Pokud navštívíte kovárnu v Těšanech, uschovejte si vstupenku a získejte kávu zdarma v blízké restauraci Korok v Těšanech. Po předložení vstupenky z Kovárny v Těšanech nebo jiné expozice Technického muzea v Brně získá návštěvník restaurace Korok k obědu kávu zdarma.

Celý článek

 

STUDENT AGENCY – S jízdenkou sleva 20 % na vstup do muzea

student agencyVyužijte spolupráce Student Agency a Technického muzea v Brně. Návštěvník který v Technickém muzeu v Brně předloží jízdenku společnosti Student Agency na autobusovou nebo vlakovou dopravu RegioJet, získá slevu 20 % z plného vstupného do všech expozic v hlavní budově Technického muzea v Brně.

Celý článek

 

Využíjte slevu 20% v KART ARENE BRNO

KART ARENA BRNO

Pro všechny milovníky automobilů a rychlé jízdy nabízí partnerství Technického muzea v Brně a Kart Areny Brno slevu 20% ze vstupného. Využijte této možnosti a závoďte v motokárách nebo si prohlédněte historické vozy v TMB. Navštivte motokárovou dráhu, která se nachází v parkovacím domě BVV Expoparking přímo proti hotelu Holiday Inn, a s dokladem získejte slevu 20% ze základního vstupného do všech expozic Technického muzea v Brně.

Celý článek

 

Laser Game Brno se slevou 20 %

laser game BrnoUžívejte si, bavte se a u toho šetřete. Sestavte tým a zahrajte si Laser Game! Navštivte Technické muzeum v Brně a získejte vstupenku se slevou. Využijte až 20% slevy na vstupném do Technického muzea v Brně nebo Laser Game Brno.

Celý článek

 

PAINTBALL ARENA BRNO a ARMYPARK OŘECHOV - 20% Sleva

Získejte slevu při návštěvě Paintball Areny v Brně nebo Vojenského muzea v Ořechově. Stačí na pokladně ukázat vstupenku z Technického muzea v Brně. Při předložení vstupenky z TMB získáte 20% slevu v Paintball Arena Brno (na ulici Jana Babáka v Brně – Králově Poli) nebo ve Vojenském muzeu v Armyparku Ořechov. Paintball Arena Brno je v provozu celoročně. Najdete ji nedaleko Technického muzea v Brně na zastávce Dobrovského tramvajové linky č. 12.

Celý článek

 

Wellness Kuřim – Sleva 20 % s Benefit program TMB+

Wellness Kuřim – wellness na dosah BrnaNeváhejte a využijte mimořádné spolupráce mezi Wellness Kuřim a Technickým muzeem v Brně. Navštívíte-li jeden z objektů a uschováte si vstupenku, na druhém z nich vám bude poskytnuta sleva 20 % na vstupném. Akce platí na plné vstupné. Platnost nabídky je 1 měsíce od zakoupení první vstupenky.

Celý článek

 

Jungle Park – Sleva 20 % s Benefit program TMB+

Lanové centrum Brno - JUNGLE PARKPokud se na pokladně TMB prokážete vstupenkou z JUNGLE PARKu, ne starší než jeden měsíc, obdržíte slevu 20% z plného vstupného. Také návštěvníkovi JUNGLE PARKu, který předloží na pokladně jakoukoliv vstupenku z TMB bude poskytnuta sleva 20% z individuálního vstupného na jakoukoliv trasu.

Celý článek