Vzdělávací programy k aktuálním výstavám

Vedle vzdělávacích programů ke stálým expozicím pro školní skupiny připravujeme i tematické programy k právě probíhajícím výstavám. Doprovázejí je naši vyškolení lektoři a můžete je kombinovat s programy ke stálým expozicím. Programy prosím objednávejte předem telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktní osoba

Mgr. Drahomíra Valentová
Objednávky prosím volejte přednostně na mobil 724 756 550
případně na pevnou linku 541 421 418 (i záznamník)
e-mail: valentova@tmbrno.cz

Vstupné

• Žáci základních škol, středních škol a učilišť platí vstupné ve výši 50 Kč na žáka, a to bez ohledu na počet absolvovaných programů.
  • Žáci mateřských škol mají do dovršení 6 let věku vstup zdarma, od 6 let platí 50 Kč.
  • Pedagogický dozor při hromadných výpravách
    • MŠ: na každých 10 dětí 1x pedagogický dozor zdarma
    • ZŠ I. a II. stupeň a SŠ: na každých 15 žáků 1x pedagogický dozor zdarma

Nabídka programů

Dobrodružství cestovatele – program k výstavě Magický Himálaj

Staňte se pomocníkem cestovatele, který se vydává na cesty do dalekého Himálaje a bude potřebovat váš důvtip při plnění úkolů. Pracovní listy vytvářejí příběh přímo ve výstavě a interaktivně vás provedou zeměmi Magického Himálaje.
Zábavně-naučný program je určený především školním a zájmovým skupinám 1. a 2. stupně základních škol, ale také široké veřejnosti i jednotlivcům.

Pracovní listy k programu Dobrodružství cestovatele (pdf)

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/pro-skoly/vzdelavaci-programy-k-aktualnim-vystavam/

Please leave this field empty.