Známe vítěze výtvarné soutěže Město snů a budoucnosti

Vítězem květnové soutěže o vytvoření nejlepšího budoucího či snového města, vyrobeného z recyklovatelného materiálu dle vlastní fantazie, se stala skupina dětí ze ZŠ Kuldova, Brno.

Jejich výtvor magického města plného zeleně je kreativní, řemeslně hezky zpracovaný a originální. Získávají tedy 1. cenuvýlet historickým autobusem pro celou třídu na některou z mimobrněnských památek TMB.

2. a 3. cenu – upomínkové předměty TMB – získávají týmy ze Soukromé základní školy Lesná.

Ještě jednou vítězům gratulujeme, ostatním tvůrčím skupinám děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v příštím kole, o kterém budeme zavčas informovat!

Vítězné dílo žáků ZŠ Kuldova, Brno

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/aktuality/zname-viteze-vytvarne-souteze-mesto-snu-budoucnosti/

Please leave this field empty.