TMB přijme pracovníka pro provoz na národní kulturní památce Větrný mlýn v Kuželově
od 1. 3. 2018

Technické muzeum v Brně, státní příspěvková organizace, přijme na plný úvazek

pracovníka pro zajištění provozu areálu národní kulturní památky Větrný mlýn v Kuželově – od 1. 3. 2018.

Jedná se o práce související se zajištěním provozu památky a návštěvnického provozu.

Požadavky:

• SŠ vzdělání
  • schopnost učit se novým věcem
  • schopnost komunikace s návštěvníky (průvodcovská činnost)
  • samostatnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost
  • přiměřená fyzická zdatnost

Práce zahrnuje m. j. běžné úklidové práce, běžnou drobnou údržbu, údržbu zeleně atd. Je vhodná i pro zdatného invalidního či starobního důchodce. Výhodou je bydliště v přilehlých obcích a manuální zručnost.

Odměňování dle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Motivační dopis s životopisem zašlete prosím na e-mail chmelkova@tmbrno.cz nebo na adresu:

Bc. Hana Chmelková
Purkyňova 105
612 00 Brno

Uchazeč, který se přihlásí do výběrového řízení, souhlasí se zpracováním svých osobních údajů po dobu tohoto řízení.

Životopis s motivačním dopisem je třeba doručit do 23. 2. 2018 vč.

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/aktuality/tmb-prijme-pracovnika-provoz-vetrny-mlyn-kuzelov/