Nasbírali jste pět nebo šest razítek? Přijďte si pro odměnu!

Letošní sezóna na mimobrněnských technických památkách ve správě Technického muzea v Brně už skončila, vaši kamarádi Šroubek a Matička se ze svých cest vrátili domů a už přemýšlí, co budou podnikat příští rok. Pokud jste s nimi letos na památkách sbírali razítka do cestovního pasu TMB a máte jich pět nebo šest, získáváte odměnu v podobě volné rodinné vstupenky do hlavní budovy v Brně a drobných dárečků. Odměnu si můžete vyzvednout do 30. 11. 2018 na hlavní pokladně v Brně (volná vstupenka platí do února 2019). Pokud jste razítka nasbírat nestihli, nevadí, cestovní pas TMB si uschovejte, pokračujeme i příští rok.

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/aktuality/sbirali-jste-razitka-prijdte-si-pro-odmenu/