Přihlaste se do 3. ročníku DESIGN.S – mezinárodního bienále studentského designu
přihlášky je možné podávat do 16. 3. 2018

Zúčastněte se 3. ročníku mezinárodního bienále studentského designu DESIGN.S!

Mezinárodní bienále studentského designu přijímá studentské práce pro výstavu DESIGN.S, která se bude konat v termínu 26. 6. – 16. 9. 2018 v prostorách Technického muzea v Brně. Cílem projektu je prezentovat to nejlepší, co se urodilo na poli studentského designu za poslední tři roky napříč různými školami, a současně také konfrontovat studentské práce z různých zemí.

Přehlídka je určena pro všechny studenty designu a příbuzných oborů. Zúčastnit se mohou také čerství absolventi. Jedinou podmínkou je, že práce musí vzniknout během studia a přitom nesmí být starší než tři roky. Vybrané práce budou vystaveny na přehlídce studentského designu, konající se přímo v Technickém muzeu v Brně. Nejlepší práce budou oceněny odbornou porotou nebo zástupci firem z praxe.

Doplňující informace, pravidla účasti a přihlášku naleznete na webové stránce Design-s.eu, můžete také sledovat facebookovu stránku DESIGN.S. V případě dalších otázek můžete psát na info@design-s.eu.

Přihlášky je možné zasílat přes elektronický formulář umístěný na webových stránkách nejpozději do 16. 3. 2018.

Kontakt:
Mgr. Klára Šikulová
tisková mluvčí Technického muzea v Brně
tel.: 541 421 476; 777 055 377
e-mail: sikulova@tmbrno.cz

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/aktuality/prihlaste-se-do-3-rocniku-design-s/