Poděkování návštěvníkům za příspěvky na výcvik vodicího psa

V pondělí 3. 4. 2017 byla ukončena sbírka ve prospěch spolku Vodicí pes z. s., který vychovává a cvičí vodicí psy pro nevidomé. Do pokladničky umístěné ve vstupní hale muzea přispívali návštěvníci, výtěžek byl určený na výcvik vodicí fenky pro naši kolegyni Elišku, vedoucí oddělení dokumentace slepecké historie. Zde je její poděkování:

Vážení návštěvníci Technického muzea v Brně,

děkuji Vám všem za přispění do pokladničky se sbírkou pro spolek Vodicí pes z. s. Vybralo se do ní celkem 11.085 Kč. Přispěli jste na mou novou vodicí fenu pudla královského Blis i na její výcvik a s tím spojenou výchovu i veterinární péči. Před fenkou Blis už jsem měla vodicí fenu Jessi, rovněž pudla královského, byla jsem s jejím výcvikem velmi spokojená. Totéž platí i o Blis, která mi byla předána 12. prosince 2016 a od této doby si na sebe postupně zvykáme. Je výborné, že cvičitelé se všem individuálně věnují a přizpůsobují každého vodicího psa potřebám jeho majitele.

Vaší finanční podpory si velmi vážím a děkuji za ni.

Mgr. Eliška Hluší
vedoucí oddělení dokumentace slepecké historie

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/aktuality/podekovani-za-prispevek-na-vycvik-vodiciho-psa/