Nasbírali jste čtyři razítka se Šroubkem a Matičkou?
Přijďte si pro odměnu – rodinnou vstupenku do muzea a dárkový balíček!

Projekt S Matičkou a se Šroubkem za poznáním putujem 2017 je úspěšně za námi a nám nezbývá než poděkovat všem účastníkům za přízeň, kterou našim akcím věnovali. Putování po technických památkách ve správě muzea (vodní a větrný mlýn, hamr, kovárna, vysoká pec, vojenský pěchotní srub) bylo určeno především pro rodiny s dětmi, na které čekaly oživené památky a zábavně naučná stanoviště.

Na nejpilnější, kterým se do „cestovního pasu“ podařilo nasbírat minimálně 4 razítka „účastník akce“ za účast na letošních akcích Šroubka a Matičky, čeká v Brně odměna – volná rodinná vstupenka do expozic a výstav v hlavní budově muzea a dárkový balíček. Odměnu si můžete vyzvednout do 30. 12. 2017 přímo na pokladně TMB v otevírací době na základě předložení kartičky se čtyřmi razítky.

Pokud se vám podařilo nasbírat razítek méně, nezoufejte a cestovní pas si uschovejte. Akce bude za stejných podmínek pokračovat i v příští turistické sezóně a razítka z roku 2017 budete moci uplatnit.

Příští rok se na společná dobrodružství těší vaši kamarádi Šroubek a Matička!

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/aktuality/nasbirali-jste-ctyri-razitka/

Please leave this field empty.