XI. Mezinárodní setkání flašinetářů v Brně
produkce v ulicích města Brna
15.–16. 8. 2020

Výstavy a akce

Už po jedenácté pořádá Technické muzeum v Brně Mezinárodní setkání flašinetářů, aby tak na tři dny vrátilo do města atmosféru zábavy z 19. století. Flašinetáři z evropských zemí přivezou do Brna svoje malované kolovrátky, aby oživili ulice města hudbou a zpěvem a připomněli tak tradici jarmarečních oslav, které se konaly více než před sto lety. Brňané i návštěvníci města je budou moci potkat v ulicích historického centra ve dnech 15.–16. srpna 2020 v odpoledních hodinách.

Upozorňujeme, že konání akce i její program se mohou měnit s ohledem na aktuální vývoj koronavirové situace a přijatá vládní opatření.

Více informací později.

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? http://www.technicalmuseum.cz/akce/xi-mezinarodni-setkani-flasinetaru-v-brne-2020/