Město snů a budoucnosti
Soutěž pro třídy prvního stupně ZŠ, školní družiny a zájmové kroužky

Technické muzeum v Brně a jeho výtvarně-technická dílna vyhlašují soutěž pro třídy prvního stupně základních škol, školní družiny a zájmové kroužky o nejoriginálnější a nejnápaditější město snů a budoucnosti.

Každý z nás se občas zamýšlí nad tím, jak budou vypadat města a technika na Zemi v daleké budoucnosti. V jakém prostředí budou lidé žít, pracovat a třeba jakým zázračným dopravním prostředkem budou jezdit do práce? Jaká bude realita za sto let a kde jsou meze naší fantazie? Ale fantazii se přece meze nekladou!

Školní a zájmové kolektivy se mohou přihlásit do soutěže a po objednání přijít do naší výtvarně-technické dílny svoji představu o město snů a budoucnosti zhmotnit z recyklovatelných materiálů, které máme k dispozici nebo které si přinesou. Tvořit budeme v období od 17. 4. do 31. 5. 2017, konkrétní termín si přihlášené skupiny dohodnou.

Kapacita jedné skupiny je maximálně 25 osob, vstupné do dílny je 50 Kč na osobu.

Přihlášky je nutné podat do 30. 3. 2017 na e-mail: rederer@tmbrno.cz
Pravidla a podmínky soutěže vám po přihlášení do soutěže zašleme na váš e-mail a následně domluvíme termín vaší návštěvy. Další informace podá Zbyněk Rederer na tel.: 541 214 444.

Nejzajímavější počin bude vyhlášen 1. 6. 2017.

Hlavní cena

výlet historickým autobusem do Staré huti u Adamova s prohlídkou objektu, hrami a opékáním špekáčků

Cena za 2. a 3. místo – dárkové předměty

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/akce/mesto-snu-a-budoucnosti-soutez/