Festival vědy s JMK
7. a 8. září 2018
areál Dopravního hřiště Riviéra Brno

Aktivity Technického muzea v Brně budou i letos součástí Festivalu vědy s JMK – velké vědecko-populární akce pro nejširší veřejnost, kdy se různé vědecké, vzdělávací a další instituce pokusí dokázat, že bez nadaných vědců a jejich objevů by svět kolem nás nebyl tak příjemným místem. V pátek 7. září a v sobotu 8. září 2018 přestěhují své instrumenty a nejrůznější nářadí do areálu dopravního hřiště na Riviéře a ukáží, zač je toho vědecký loket! Bude to zábava, ale zábava velmi inteligentní.

Kdy? V pátek 7. září a v sobotu 8. září 2018 od 9.00 do 18.00
Kde? V areálu Dopravního hřiště Riviéra Brno.
Za kolik? Zadarmo!

Hlavním garantem Festivalu vědy již pět roků Hvězdárna a planetárium Brno. Akce je součástí projektu Jihomoravská kraj fandí vědě, který je spolufinancován právě Jihomoravským krajem.

Více informací na stránce: Festival vědy s JMK

Ahoj, nezajdeme se spolu podívat sem? https://www.tmbrno.cz/akce/festival-vedy-s-jmk-2018/